R272-080-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R272-080-000
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM GRAY 7.09"L X 3.15"W
Duomenų lapai: R272-080-000.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 937 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 937 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R272-080-000 specifikacijos
Dalies numeris R272-080-000 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 937 pcs Duomenų lapas R272-080-000.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Storis -
Dydis / Matmenys 7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija R272 Reitingai IP66
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.669" (42.40mm) funkcijos Battery Compartment, 9V and AA, PCB Supports
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Gray Hand Held, Split Sides 7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm) X 1.669" (42.40mm) Dizainas Hand Held, Split Sides
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 22.3 in² (144 cm²)