R251-080-120
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R251-080-120
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM SILVER 4.72"L X 4.65"W
Duomenų lapai: 1.R251-080-120.pdf2.R251-080-120.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 960 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R251-080-120 specifikacijos
Dalies numeris R251-080-120 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 960 pcs Duomenų lapas 1.R251-080-120.pdf2.R251-080-120.pdf
Svoris 1 lb (453.59g) Storis 0.091" (2.30mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 4.646" W (120.00mm x 118.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija R251 Reitingai IP54
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.457" (37.00mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Silver Split Sides and End Panel(s) 4.724" L x 4.646" W (120.00mm x 118.00mm) X 1.457" (37.00mm) Dizainas Split Sides and End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Silver
Plotas (L x W) 21.9 in² (141 cm²)