R250-080-160
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R250-080-160
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM SILVER 6.3"L X 4.65"W
Duomenų lapai: 1.R250-080-160.pdf2.R250-080-160.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R250-080-160 specifikacijos
Dalies numeris R250-080-160 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1401 pcs Duomenų lapas 1.R250-080-160.pdf2.R250-080-160.pdf
Svoris 1 lb (453.59g) Storis 0.091" (2.30mm)
Dydis / Matmenys 6.299" L x 4.646" W (160.00mm x 118.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija R250 Reitingai IP65
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.457" (37.00mm) funkcijos Card Guides
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Silver End Panel(s) 6.299" L x 4.646" W (160.00mm x 118.00mm) X 1.457" (37.00mm) Dizainas End Panel(s)
Konteinerio tipas Box Spalva Silver
Plotas (L x W) 29.3 in² (189 cm²)