R211-080-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R211-080-000
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX PLASTIC GRAY 3.15"L X 3.15"W
Duomenų lapai: R211-080-000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R211-080-000 specifikacijos
Dalies numeris R211-080-000 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 2586 pcs Duomenų lapas R211-080-000.pdf
Svoris - Storis -
Dydis / Matmenys 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija R211 Reitingai IP66, NEMA 4,4X,12,13
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 HB Medžiaga Plastic, Polycarbonate
Aukštis 3.150" (80.00mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Plastic, Polycarbonate Gray Split Sides 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) X 3.150" (80.00mm) Dizainas Split Sides
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 59.5 in² (384 cm²)