R101-080-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R101-080-000
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM GRAY 3.15"L X 3.15"W
Duomenų lapai: R101-080-000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R101-080-000 specifikacijos
Dalies numeris R101-080-000 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1987 pcs Duomenų lapas R101-080-000.pdf
Svoris 1 lb (453.59g) Storis -
Dydis / Matmenys 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija R101 Reitingai DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.362" (60.00mm) funkcijos PCB Supports, Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Gray Split Sides 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) X 2.362" (60.00mm) Dizainas Split Sides
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 9.92 in² (64.0 cm²)