PTF60700LG230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF60700LG230
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN FILTER 230V 80W LT GRAY
Duomenų lapai: PTF60700LG230.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 160 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 160 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PTF60700LG230 specifikacijos
Dalies numeris PTF60700LG230 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN FILTER 230V 80W LT GRAY "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 160 pcs Duomenų lapas PTF60700LG230.pdf
Svoris 13 lbs (5.9kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Fan Specifikacijos Fan, AC, Square, 227 CFM
Dydis / Matmenys 18.50" L x 18.50" W x 5.51" H (470.0mm x 470.0mm x 140.0mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija PTF Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable Išsamus aprašymas Rack Fan, AC, Square, 227 CFM 18.50" L x 18.50" W x 5.51" H (470.0mm x 470.0mm x 140.0mm)