PPFP191202BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPFP191202BK1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN PANEL 120MM 2 HOLE
Duomenų lapai: PPFP191202BK1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PPFP191202BK1 specifikacijos
Dalies numeris PPFP191202BK1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN PANEL 120MM 2 HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6600 pcs Duomenų lapas PPFP191202BK1.pdf
Svoris 3 lbs (1.4kg) Įtampa - įėjimas -
Įveskite Fan Tray Specifikacijos Fan Tray, Unpopulated, 2 Fans
Dydis / Matmenys 19.00" L x 6.97" W x 0.07" H (482.6mm x 177.0mm x 1.8mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija PPF Kiti vardai HM5600
PPFP191202BK1-ND
Q2870434E
Išsamus aprašymas Rack Fan Tray, Unpopulated, 2 Fans 19.00" L x 6.97" W x 0.07" H (482.6mm x 177.0mm x 1.8mm)