PF7000230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PF7000230
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN CLIMATE CONTROL 230V 506CFM
Duomenų lapai: PF7000230.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 178 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PF7000230 specifikacijos
Dalies numeris PF7000230 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN CLIMATE CONTROL 230V 506CFM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178 pcs Duomenų lapas PF7000230.pdf
Svoris 8 lbs (3.6kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Fan Specifikacijos Fan, AC, Square, 506 CFM
Dydis / Matmenys 12.80" L x 12.80" W x 5.16" H (325.1mm x 325.1mm x 131.1mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija PF Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan, AC, Square, 506 CFM 12.80" L x 12.80" W x 5.16" H (325.1mm x 325.1mm x 131.1mm)