PF6700AT12BK460
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PF6700AT12BK460
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FILTER FAN BLACK
Duomenų lapai: PF6700AT12BK460.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 183 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 183 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PF6700AT12BK460 specifikacijos
Dalies numeris PF6700AT12BK460 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FILTER FAN BLACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 183 pcs Duomenų lapas PF6700AT12BK460.pdf
Svoris 8 lbs (3.6kg) Įtampa - įėjimas 460VAC
Įveskite Fan Specifikacijos Fan, AC, Square, 560 CFM
Dydis / Matmenys 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija PF Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan, AC, Square, 560 CFM 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PF67000T12LG
PF67000T12LG
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: FAN EXHAUST 115V 95W LT GRAY