PBR50S250
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBR50S250
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas TUBULAR STAND/PLINTH 238MM
Duomenų lapai: PBR50S250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBR50S250 specifikacijos
Dalies numeris PBR50S250 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas TUBULAR STAND/PLINTH 238MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4032 pcs Duomenų lapas PBR50S250.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas -
Įveskite Mounting Base Nutraukimo stilius -
Serija PBR Kiti vardai HM1650
PBR50S250-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 45°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Šviesi spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos tipas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Funkcija -
funkcijos Integrated Tube
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PBR50MG
PBR50MG
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: GASKET REPLACEMENT LT MOD+BASE
Sandelyje: 47209 pcs
parsisiųsti: PBR50MG.pdf
RFQ
PBR50T250
PBR50T250
apibūdinimas: TUBULAR STAND/BRACKET 228MM
Sandelyje: 3054 pcs
parsisiųsti: PBR50T250.pdf
RFQ
PBR941,215
PBR941,215
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: TRANSISTOR NPN UHF 50MA SOT23