FT900TA1220BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FT900TA1220BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN TRAY ASSEMBLY W/9 FANS
Duomenų lapai: 1.FT900TA1220BK.pdf2.FT900TA1220BK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 232 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 232 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FT900TA1220BK specifikacijos
Dalies numeris FT900TA1220BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 232 pcs Duomenų lapas 1.FT900TA1220BK.pdf2.FT900TA1220BK.pdf
Svoris 27 lbs (12.2kg) Įtampa - įėjimas 220VAC
Įveskite Fan Tray Specifikacijos Fan Tray, AC, 9 Fans, 900 CFM
Dydis / Matmenys 18.62" L x 17.01" W x 1.75" H (472.9mm x 432.1mm x 44.4mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija FT Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan Tray, AC, 9 Fans, 900 CFM 18.62" L x 17.01" W x 1.75" H (472.9mm x 432.1mm x 44.4mm)