FT600TA1220BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FT600TA1220BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN TRAY ASSEMBLY W/6 FANS
Duomenų lapai: 1.FT600TA1220BK.pdf2.FT600TA1220BK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 294 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 294 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
FT600TA1220BK specifikacijos
Dalies numeris FT600TA1220BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 294 pcs Duomenų lapas 1.FT600TA1220BK.pdf2.FT600TA1220BK.pdf
Svoris 20 lbs (9.1kg) Įtampa - įėjimas 220VAC
Įveskite Fan Tray Specifikacijos Fan Tray, AC, 6 Fans, 600 CFM
Dydis / Matmenys 16.99" L x 13.12" W x 1.75" H (431.5mm x 333.2mm x 44.4mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija FT Kiti vardai FT600TA1220BK-ND
HM5446
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan Tray, AC, 6 Fans, 600 CFM 16.99" L x 13.12" W x 1.75" H (431.5mm x 333.2mm x 44.4mm)