FT300HA1220BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FT300HA1220BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN TRAY ASSEMBLY W/3 FANS
Duomenų lapai: 1.FT300HA1220BK.pdf2.FT300HA1220BK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 668 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 668 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
FT300HA1220BK specifikacijos
Dalies numeris FT300HA1220BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 668 pcs Duomenų lapas 1.FT300HA1220BK.pdf2.FT300HA1220BK.pdf
Svoris 12 lbs (5.4kg) Įtampa - įėjimas 220VAC
Įveskite Fan Tray Specifikacijos Fan Tray, AC, 3 Fans, 300 CFM
Dydis / Matmenys 17.01" L x 7.62" W x 1.75" H (432.1mm x 193.5mm x 44.4mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija FT Kiti vardai FT300HA1220BK-ND
HM5443
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan Tray, AC, 3 Fans, 300 CFM 17.01" L x 7.62" W x 1.75" H (432.1mm x 193.5mm x 44.4mm)