FAN10A115
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FAN10A115
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN AC AXIAL 10" 550CFM 115V
Duomenų lapai: 1.FAN10A115.pdf2.FAN10A115.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 896 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 896 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FAN10A115 specifikacijos
Dalies numeris FAN10A115 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN AC AXIAL 10" 550CFM 115V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 896 pcs Duomenų lapas 1.FAN10A115.pdf2.FAN10A115.pdf
Svoris 4 lbs (1.8kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Fan Specifikacijos Fan, AC, Round, 550 CFM
Dydis / Matmenys 10.00" Dia x 3.54" W (254.0mm x 89.9mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija DNMF Kiti vardai FAN10A115-ND
HM2223
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan, AC, Round, 550 CFM 10.00" Dia x 3.54" W (254.0mm x 89.9mm)