EPGDH2024
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EPGDH2024
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas -INNER PANEL
Duomenų lapai: EPGDH2024.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
EPGDH2024 specifikacijos
Dalies numeris EPGDH2024 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas -INNER PANEL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1788 pcs Duomenų lapas EPGDH2024.pdf
Įveskite Panel, Inner Dydis / Matmenys 20.200" L x 16.200" W x 0.750" H (513.08mm x 411.48mm x 19.05mm)
Serija Eclipse Medžiaga -
Naudoti su / susijusiais produktais Eclipse Series funkcijos -
Išsamus aprašymas Panel, Inner 20.200" L x 16.200" W x 0.750" H (513.08mm x 411.48mm x 19.05mm) Unpainted Spalva Unpainted