EJ16146S16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EJ16146S16
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NATURAL 16"L X 14"W
Duomenų lapai: 1.EJ16146S16.pdf2.EJ16146S16.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 193 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
EJ16146S16 specifikacijos
Dalies numeris EJ16146S16 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 193 pcs Duomenų lapas 1.EJ16146S16.pdf2.EJ16146S16.pdf
Svoris 21 lbs (9.5kg) Storis 16 Gauge
Dydis / Matmenys 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija Eclipse Junior Reitingai IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 6.000" (152.40mm) funkcijos Interior Panels, Stainless Steel Hinges
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 6.000" (152.40mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Natural
Plotas (L x W) 224 in² (1445 cm²)