DTS3281A230N4SS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3281A230N4SS
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS3281A230N4SS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 20 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 20 pcs
  • Pranešimas
DTS3281A230N4SS specifikacijos
Dalies numeris DTS3281A230N4SS Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 20 pcs Duomenų lapas DTS3281A230N4SS.pdf
Svoris 120 lbs (54.4kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 7500 BTU
Dydis / Matmenys 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 7500 BTU 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)