DTS1200A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS1200A230LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas CLIMATE CONTROL 1200BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS1200A230LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 57 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTS1200A230LG specifikacijos
Dalies numeris DTS1200A230LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 57 pcs Duomenų lapas DTS1200A230LG.pdf
Svoris 40 lbs (18.1kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 1200 BTU
Dydis / Matmenys 14.76" L x 7.48" W x 13.00" H (374.9mm x 190.0mm x 330.2mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 1200 BTU 14.76" L x 7.48" W x 13.00" H (374.9mm x 190.0mm x 330.2mm)