DNCE19BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
DNCE19BK1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DNCE19BK1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas PANEL FRONT 19X3.5" BLACK
Duomenų lapai: 1.DNCE19BK1.pdf2.DNCE19BK1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
DNCE19BK1 specifikacijos
Dalies numeris DNCE19BK1 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 4683 pcs Duomenų lapas 1.DNCE19BK1.pdf2.DNCE19BK1.pdf
Svoris 1 lb (453.59g) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Panel, Front Dydis / Matmenys 19.000" L x 3.500" W (482.60mm x 88.90mm)
Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key Serija DNCE
Kiti vardai DNCE19BK1-ND
HM1582
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Metal, Steel Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Naudoti su / susijusiais produktais 19" Panel Width Racks
funkcijos Cable Entry Systems Išsamus aprašymas Metal, Steel Panel, Front 19.000" L x 3.500" W (482.60mm x 88.90mm) Black