CPDS24BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPDS24BK1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas RACK DOOR SUPPORT
Duomenų lapai: CPDS24BK1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CPDS24BK1 specifikacijos
Dalies numeris CPDS24BK1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas RACK DOOR SUPPORT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1356 pcs Duomenų lapas CPDS24BK1.pdf
Serija C2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Naudoti su / susijusiais produktais 24" Panel Width Racks
funkcijos - Išsamus aprašymas Rack Support Brackets
Priedų tipas Support Brackets
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPDS19CG1
CPDS19CG1
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: RACK DOOR SUPPORT
Sandelyje: 1326 pcs
parsisiųsti: CPDS19CG1.pdf
RFQ
CPDT-5V0
CPDT-5V0
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: TVS DIODE 5V 15V SOT23-3