C3RWT8116
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C3RWT8116
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 116"L X 8"W
Duomenų lapai: 1.C3RWT8116.pdf2.C3RWT8116.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 332 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
  • Pranešimas
C3RWT8116 specifikacijos
Dalies numeris C3RWT8116 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 332 pcs Duomenų lapas 1.C3RWT8116.pdf2.C3RWT8116.pdf
Svoris 87 lbs (39.5kg) Storis -
Dydis / Matmenys 116.000" L x 8.000" W (2946.40mm x 203.20mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija C3RWT Reitingai IP24, NEMA 3R, UL-870
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 8.000" (203.20mm) funkcijos Lockable, Wall Mount
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Cover Included 116.000" L x 8.000" W (2946.40mm x 203.20mm) X 8.000" (203.20mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 928 in² (5987 cm²)