C3RWT12116
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C3RWT12116
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 116"L X 12"W
Duomenų lapai: C3RWT12116.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 188 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
  • Pranešimas
C3RWT12116 specifikacijos
Dalies numeris C3RWT12116 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 188 pcs Duomenų lapas C3RWT12116.pdf
Svoris 128 lbs (58.1kg) Storis -
Dydis / Matmenys 116.000" L x 12.000" W (2946.40mm x 304.80mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija C3RWT Reitingai IP24, NEMA 3R, UL-870
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 12.000" (304.80mm) funkcijos Lockable, Wall Mount
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Cover Included 116.000" L x 12.000" W (2946.40mm x 304.80mm) X 12.000" (304.80mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 1392 in² (8981 cm²)