C3RWT10116
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C3RWT10116
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 116"L X 10"W
Duomenų lapai: C3RWT10116.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 219 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 219 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C3RWT10116 specifikacijos
Dalies numeris C3RWT10116 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 219 pcs Duomenų lapas C3RWT10116.pdf
Svoris 108 lbs (49kg) Storis -
Dydis / Matmenys 116.000" L x 10.000" W (2946.40mm x 254.00mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija C3RWT Reitingai IP24, NEMA 3R, UL-870
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Lockable, Wall Mount
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Cover Included 116.000" L x 10.000" W (2946.40mm x 254.00mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 1160 in² (7484 cm²)