C2T1936F10BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2T1936F10BK1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas PANEL 10" FAN TOP 36" BLACK
Duomenų lapai: C2T1936F10BK1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 627 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
C2T1936F10BK1 specifikacijos
Dalies numeris C2T1936F10BK1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas PANEL 10" FAN TOP 36" BLACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 627 pcs Duomenų lapas C2T1936F10BK1.pdf
Svoris 24 lbs (10.9kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Fan Tray Specifikacijos Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM
Dydis / Matmenys 28.25" L x 20.00" W x 4.08" H (717.6mm x 508.0mm x 103.6mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija C2TF Kiti vardai C2T1936F10BK1-ND
HM5259
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM 28.25" L x 20.00" W x 4.08" H (717.6mm x 508.0mm x 103.6mm)