C2T1931F10CG1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2T1931F10CG1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas PANEL 10" FAN TOP 31.5" BE/GY
Duomenų lapai: C2T1931F10CG1.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 634 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C2T1931F10CG1 specifikacijos
Dalies numeris C2T1931F10CG1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas PANEL 10" FAN TOP 31.5" BE/GY "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 634 pcs Duomenų lapas C2T1931F10CG1.pdf
Svoris 21 lbs (9.5kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Fan Tray Specifikacijos Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM
Dydis / Matmenys 23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija C2TF "Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable
Išsamus aprašymas Rack Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM 23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm)