1594CWBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1594CWBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1594CWBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ABS BLACK 4.19"L X 2.6"W
Duomenų lapai: 1594CWBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1594CWBK specifikacijos
Dalies numeris 1594CWBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 10777 pcs Duomenų lapas 1594CWBK.pdf
Svoris - Storis 0.130" (3.30mm)
Dydis / Matmenys 4.193" L x 2.598" W (106.50mm x 65.99mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1594W Reitingai IP66
Kiti vardai 1594CWBK-ND
HM2061
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga Plastic, ABS
Aukštis 1.787" (45.39mm) funkcijos Flame Retardant, Watertight
Išsamus aprašymas Box Plastic, ABS Black Cover Included 4.193" L x 2.598" W (106.50mm x 65.99mm) X 1.787" (45.39mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 10.9 in² (70 cm²)