1594BWGY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1594BWGY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1594BWGY
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ABS GRAY 3.19"L X 2.21"W
Duomenų lapai: 1.1594BWGY.pdf2.1594BWGY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1594BWGY specifikacijos
Dalies numeris 1594BWGY Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 12589 pcs Duomenų lapas 1.1594BWGY.pdf2.1594BWGY.pdf
Svoris 0.14 lb (63.5g) Storis 0.130" (3.30mm)
Dydis / Matmenys 3.189" L x 2.205" W (81.00mm x 56.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1594W Reitingai IP66
Kiti vardai 1594BWGY-ND
HM4029
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga Plastic, ABS
Aukštis 1.578" (40.08mm) funkcijos Flame Retardant, Watertight
Išsamus aprašymas Box Plastic, ABS Gray Cover Included 3.189" L x 2.205" W (81.00mm x 56.00mm) X 1.578" (40.08mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 7.03 in² (45.4 cm²)