1591XXTSBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1591XXTSBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1591XXTSBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX PLASTIC BLK 4.85"L X 3.28"W
Duomenų lapai: 1591XXTSBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1591XXTSBK specifikacijos
Dalies numeris 1591XXTSBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 19733 pcs Duomenų lapas 1591XXTSBK.pdf
Svoris - Storis 0.079" (2.01mm)
Dydis / Matmenys 4.853" L x 3.278" W (123.27mm x 83.26mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1591XXS Reitingai IP54
Kiti vardai 1591XXTSBK-ND
HM3995
Q2940790
Medžiagų degumo įvertinimas -
Medžiaga Plastic, Non Specified Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 2.392" (60.76mm)
funkcijos PCB Supports Išsamus aprašymas Box Plastic, Non Specified Black Cover Included 4.853" L x 3.278" W (123.27mm x 83.26mm) X 2.392" (60.76mm)
Dizainas Cover Included Konteinerio tipas Box
Spalva Black Plotas (L x W) 15.9 in² (103 cm²)