1591VFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1591VFBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ABS BLACK 4.72"L X 4.72"W
Duomenų lapai: 1.1591VFBK.pdf2.1591VFBK.pdf
  • Pranešimas
1591VFBK specifikacijos
Dalies numeris 1591VFBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 3985 pcs Duomenų lapas 1.1591VFBK.pdf2.1591VFBK.pdf
Svoris - Storis 0.079" (2.01mm)
Dydis / Matmenys 4.722" L x 4.724" W (119.94mm x 119.99mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1591F Reitingai IP54
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga Plastic, ABS
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 3.697" (93.90mm)
funkcijos Card Guides, Flame Retardant Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Plastic, ABS Black Cover Included 4.722" L x 4.724" W (119.94mm x 119.99mm) X 3.697" (93.90mm)
Dizainas Cover Included Konteinerio tipas Box with Mounting Flange
Spalva Black Plotas (L x W) 22.3 in² (144 cm²)