1591HFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1591HFBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ABS BLACK 6.52"L X 2.78"W
Duomenų lapai: 1.1591HFBK.pdf2.1591HFBK.pdf
  • Pranešimas
1591HFBK specifikacijos
Dalies numeris 1591HFBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 5505 pcs Duomenų lapas 1.1591HFBK.pdf2.1591HFBK.pdf
Svoris 0.281 lb (127.46g) Storis 0.079" (2.01mm)
Dydis / Matmenys 6.520" L x 2.780" W (165.61mm x 70.61mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1591F Reitingai IP54
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga Plastic, ABS
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 1.138" (28.91mm)
funkcijos Card Guides, Flame Retardant Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Plastic, ABS Black Cover Included 6.520" L x 2.780" W (165.61mm x 70.61mm) X 1.138" (28.91mm)
Dizainas Cover Included Konteinerio tipas Box with Mounting Flange
Spalva Black Plotas (L x W) 18.1 in² (117 cm²)