1591BFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1591BFBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ABS BLACK 4.41"L X 2.44"W
Duomenų lapai: 1.1591BFBK.pdf2.1591BFBK.pdf
  • Pranešimas
1591BFBK specifikacijos
Dalies numeris 1591BFBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 4256 pcs Duomenų lapas 1.1591BFBK.pdf2.1591BFBK.pdf
Svoris 0.188 lb (85.28g) Storis 0.079" (2.01mm)
Dydis / Matmenys 4.406" L x 2.441" W (111.91mm x 62.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1591F Reitingai IP54
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga Plastic, ABS
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 1.239" (31.48mm)
funkcijos Card Guides, Flame Retardant Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Plastic, ABS Black Cover Included 4.406" L x 2.441" W (111.91mm x 62.00mm) X 1.239" (31.48mm)
Dizainas Cover Included Konteinerio tipas Box with Mounting Flange
Spalva Black Plotas (L x W) 10.7 in² (69 cm²)