1590Z160BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590Z160BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590Z160BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 6.3"L X 6.3"W
Duomenų lapai: 1.1590Z160BK.pdf2.1590Z160BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
1590Z160BK specifikacijos
Dalies numeris 1590Z160BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1680 pcs Duomenų lapas 1.1590Z160BK.pdf2.1590Z160BK.pdf
Svoris 4.7 lbs (2.1kg) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590Z Reitingai IP66
Kiti vardai 1590Z160BK-ND
HM3829
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 3.573" (90.75mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm) X 3.573" (90.75mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 39.7 in² (256 cm²)