1590WYBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WYBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WYBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 3.62"L X 3.62"W
Duomenų lapai: 1.1590WYBK.pdf2.1590WYBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590WYBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WYBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 8522 pcs Duomenų lapas 1.1590WYBK.pdf2.1590WYBK.pdf
Svoris 0.55 lb (249.48g) Storis 0.098" (2.49mm)
Dydis / Matmenys 3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai 1590WYBK-ND
HM3781
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.654" (42.01mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm) X 1.654" (42.01mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 13.1 in² (85 cm²)