1590WTBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WTBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WTBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.74"L X 3.15"W
Duomenų lapai: 1.1590WTBK.pdf2.1590WTBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590WTBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WTBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 7361 pcs Duomenų lapas 1.1590WTBK.pdf2.1590WTBK.pdf
Svoris 0.638 lb (289.39g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 4.744" L x 3.150" W (120.50mm x 80.01mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai 1590WTBK-ND
HM3762
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.323" (59.00mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.744" L x 3.150" W (120.50mm x 80.01mm) X 2.323" (59.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 14.9 in² (96 cm²)