1590WQBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WQBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WQBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
Duomenų lapai: 1.1590WQBK.pdf2.1590WQBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590WQBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WQBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 7649 pcs Duomenų lapas 1.1590WQBK.pdf2.1590WQBK.pdf
Svoris 0.65 lb (294.84g) Storis 0.098" (2.49mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai 1590WQBK-ND
HM3749
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.339" (34.00mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) X 1.339" (34.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 22.3 in² (144 cm²)