1590WFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WFBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WFBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 7.4"L X 7.4"W
Duomenų lapai: 1.1590WFBK.pdf2.1590WFBK.pdf
  • Pranešimas
1590WFBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WFBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 3454 pcs Duomenų lapas 1.1590WFBK.pdf2.1590WFBK.pdf
Svoris 0.672 lb (304.81g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 7.402" L x 7.402" W (188.01mm x 188.01mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai 1590WFBK-ND
HM1950
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.638" (67.00mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 7.402" L x 7.402" W (188.01mm x 188.01mm) X 2.638" (67.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 54.8 in² (354 cm²)