1590WDEBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WDEBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WDEBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 7.88"L X 4.73"W
Duomenų lapai: 1.1590WDEBK.pdf2.1590WDEBK.pdf
  • Pranešimas
1590WDEBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WDEBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 4712 pcs Duomenų lapas 1.1590WDEBK.pdf2.1590WDEBK.pdf
Svoris - Storis 0.089" (2.26mm)
Dydis / Matmenys 7.882" L x 4.732" W (200.20mm x 120.19mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai HM483 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.531" (64.29mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 7.882" L x 4.732" W (200.20mm x 120.19mm) X 2.531" (64.29mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 37.3 in² (241 cm²)