1590WCBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WCBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WCBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.71"L X 3.7"W
Duomenų lapai: 1.1590WCBK.pdf2.1590WCBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590WCBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WCBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 6867 pcs Duomenų lapas 1.1590WCBK.pdf2.1590WCBK.pdf
Svoris 0.609 lb (276.24g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai 1590WCBK-ND
HM3690
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.224" (56.50mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) X 2.224" (56.50mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 17.3 in² (112 cm²)