1590WBBBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WBBBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590WBBBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.71"L X 3.7"W
Duomenų lapai: 1.1590WBBBK.pdf2.1590WBBBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590WBBBK specifikacijos
Dalies numeris 1590WBBBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 8817 pcs Duomenų lapas 1.1590WBBBK.pdf2.1590WBBBK.pdf
Svoris 0.494 lb (224.07g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590W Reitingai IP65
Kiti vardai 1590WBBBK-ND
HM3677
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.339" (34.00mm) funkcijos Watertight
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) X 1.339" (34.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Black
Plotas (L x W) 17.3 in² (112 cm²)