1590VFLBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590VFLBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590VFLBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
Duomenų lapai: 1.1590VFLBK.pdf2.1590VFLBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
1590VFLBK specifikacijos
Dalies numeris 1590VFLBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 4966 pcs Duomenų lapas 1.1590VFLBK.pdf2.1590VFLBK.pdf
Svoris 0.194 lb (88g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590FL Reitingai IP54
Kiti vardai 1590VFLBK-ND
HM3670
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 3.701" (94.01mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) X 3.701" (94.01mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Black
Plotas (L x W) 22.3 in² (144 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1590WAFL
1590WAFL
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 3.64"LX1.52"W
Sandelyje: 15863 pcs
parsisiųsti: 1590WAFL.pdf
RFQ
1590UGY
1590UGY
apibūdinimas: BOX ALUM GRAY 4.72"L X 4.72"W
Sandelyje: 7597 pcs
parsisiųsti: 1590UGY.pdf
RFQ
1590V
1590V
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX4.72"W
parsisiųsti: 1590V.pdf
1590VGY
1590VGY
parsisiųsti: 1590VGY.pdf
1590WA
1590WA
parsisiųsti: 1590WA.pdf
1590VBK
1590VBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
parsisiųsti: 1590VBK.pdf
1590VF
1590VF