1590R1FBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590R1FBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590R1FBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 7.56"L X 4.38"W
Duomenų lapai: 1.1590R1FBK.pdf2.1590R1FBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
1590R1FBK specifikacijos
Dalies numeris 1590R1FBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 2793 pcs Duomenų lapas 1.1590R1FBK.pdf2.1590R1FBK.pdf
Svoris 1.2 lbs (544.3g) Storis 0.079" (2.01mm)
Dydis / Matmenys 7.559" L x 4.380" W (192.00mm x 111.25mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590F Reitingai IP54
Kiti vardai 1590R1FBK-ND
HM3650
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.451" (62.26mm) funkcijos EMI Shielded
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 7.559" L x 4.380" W (192.00mm x 111.25mm) X 2.451" (62.26mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Black
Plotas (L x W) 33.1 in² (214 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1590R1F
1590R1F
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 7.56"LX4.38"W
Sandelyje: 4016 pcs
parsisiųsti: 1590R1F.pdf
RFQ
1590RG
1590RG
apibūdinimas: GASKET LID FOR 1590R
Sandelyje: 4092 pcs
parsisiųsti: 1590RG.pdf
RFQ
1590QGASKET
1590QGASKET
apibūdinimas: GASKET FOR 1590Q
parsisiųsti: 1590QGASKET.pdf
1590QFLBK
1590QFLBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
parsisiųsti: 1590QFLBK.pdf
1590R
1590R
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 7.56"LX4.37"W