1590QFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590QFBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590QFBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
Duomenų lapai: 1.1590QFBK.pdf2.1590QFBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590QFBK specifikacijos
Dalies numeris 1590QFBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 4887 pcs Duomenų lapas 1.1590QFBK.pdf2.1590QFBK.pdf
Svoris - Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590F Reitingai IP54
Kiti vardai 1590QFBK-ND
HM3646
Q2287219
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.398" (35.51mm) funkcijos EMI Shielded
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) X 1.398" (35.51mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Black
Plotas (L x W) 22.3 in² (144 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1590QF
1590QF
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX4.72"W
Sandelyje: 5305 pcs
parsisiųsti: 1590QF.pdf
RFQ
1590R1
1590R1
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 7.56"LX4.38"W
Sandelyje: 5573 pcs
parsisiųsti: 1590R1.pdf
RFQ
1590PP
1590PP
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.76"LX3.74"W
parsisiųsti: 1590PP.pdf
1590PPBK
1590PPBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.76"L X 3.74"W
parsisiųsti: 1590PPBK.pdf
1590R
1590R
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 7.56"LX4.37"W