1590PGASKET
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590PGASKET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590PGASKET
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas GASKET
Duomenų lapai: 1.1590PGASKET.pdf2.1590PGASKET.pdf
  • Pranešimas
1590PGASKET specifikacijos
Dalies numeris 1590PGASKET Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas GASKET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32486 pcs Duomenų lapas 1.1590PGASKET.pdf2.1590PGASKET.pdf
Serija 1590 Kiti vardai 1590PGASKET-ND
HM3643
Naudoti su / susijusiais produktais 1590P Series Priedų tipas Gasket, Seal
Susiję produktai
1590QF
1590QF
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX4.72"W
Sandelyje: 5305 pcs
parsisiųsti: 1590QF.pdf
RFQ
1590QBK
1590QBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
Sandelyje: 8510 pcs
parsisiųsti: 1590QBK.pdf
RFQ
1590PGY
1590PGY
apibūdinimas: BOX ALUM GRAY 6.02"L X 3.27"W
parsisiųsti: 1590PGY.pdf
1590P1GY
1590P1GY
parsisiųsti: 1590P1GY.pdf
1590PPBK
1590PPBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.76"L X 3.74"W
parsisiųsti: 1590PPBK.pdf
1590PFL
1590PFL
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W
parsisiųsti: 1590PFL.pdf
1590PBK
1590PBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
parsisiųsti: 1590PBK.pdf
1590PP
1590PP
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.76"LX3.74"W
parsisiųsti: 1590PP.pdf
1590PFLBK
1590PFLBK
parsisiųsti: 1590PFLBK.pdf
1590Q
1590Q
parsisiųsti: 1590Q.pdf
1590PF
1590PF
parsisiųsti: 1590PF.pdf
1590P1FLBK
1590P1FLBK
parsisiųsti: 1590P1FLBK.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus