1590P1FL
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590P1FL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590P1FL
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W
Duomenų lapai: 1.1590P1FL.pdf2.1590P1FL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590P1FL specifikacijos
Dalies numeris 1590P1FL Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11462 pcs Duomenų lapas 1.1590P1FL.pdf2.1590P1FL.pdf
Svoris 0.794 lb (360.15g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590FL Reitingai IP54
Kiti vardai HM576 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.988" (50.50mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Unpainted Cover Included 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) X 1.988" (50.50mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Unpainted
Plotas (L x W) 19.7 in² (127 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1590P1FBK
1590P1FBK
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
Sandelyje: 4340 pcs
parsisiųsti: 1590P1FBK.pdf
RFQ
1590PBK
1590PBK
Sandelyje: 6792 pcs
parsisiųsti: 1590PBK.pdf
RFQ
1590P
1590P
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W
parsisiųsti: 1590P.pdf
1590P1
1590P1
parsisiųsti: 1590P1.pdf
1590PFL
1590PFL
parsisiųsti: 1590PFL.pdf
1590PF
1590PF
parsisiųsti: 1590PF.pdf
1590PFLBK
1590PFLBK
parsisiųsti: 1590PFLBK.pdf
1590P1GY
1590P1GY
apibūdinimas: BOX ALUM GRAY 6.02"L X 3.27"W
parsisiųsti: 1590P1GY.pdf
1590P1F
1590P1F