1590KKFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590KKFBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590KKFBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W
Duomenų lapai: 1.1590KKFBK.pdf2.1590KKFBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
1590KKFBK specifikacijos
Dalies numeris 1590KKFBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 3454 pcs Duomenų lapas 1.1590KKFBK.pdf2.1590KKFBK.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Storis 0.098" (2.49mm)
Dydis / Matmenys 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590F Reitingai IP54
Kiti vardai 1590KKFBK-ND
HM3610
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.303" (58.50mm) funkcijos EMI Shielded
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) X 2.303" (58.50mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Black
Plotas (L x W) 24.0 in² (155 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1590L
1590L
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 3.98"LX1.97"W