1590CFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590CFBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590CFBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.71"L X 3.7"W
Duomenų lapai: 1.1590CFBK.pdf2.1590CFBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590CFBK specifikacijos
Dalies numeris 1590CFBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 5352 pcs Duomenų lapas 1.1590CFBK.pdf2.1590CFBK.pdf
Svoris 0.669 lb (303.45g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590F Reitingai IP54
Kiti vardai 1590CFBK-ND
HM1908
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 2.283" (57.99mm) funkcijos EMI Shielded
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) X 2.283" (57.99mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Black
Plotas (L x W) 17.3 in² (112 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1590C
1590C
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.71"LX3.7"W
Sandelyje: 10571 pcs
parsisiųsti: 1590C.pdf
RFQ
1590CFL
1590CFL
Sandelyje: 10736 pcs
parsisiųsti: 1590CFL.pdf
RFQ
1590D
1590D
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 7.4"LX4.72"W
parsisiųsti: 1590D.pdf
1590CEGASKET
1590CEGASKET
apibūdinimas: GASKET
parsisiųsti: 1590CEGASKET.pdf
1590CF
1590CF
parsisiųsti: 1590CF.pdf
1590CFLBK
1590CFLBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.71"L X 3.7"W
parsisiųsti: 1590CFLBK.pdf
1590DD
1590DD
parsisiųsti: 1590DD.pdf
1590CEBK
1590CEBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.74"L X 3.95"W
parsisiųsti: 1590CEBK.pdf
1590CE
1590CE
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.74"LX3.95"W