1590BBFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590BBFBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590BBFBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.71"L X 3.7"W
Duomenų lapai: 1.1590BBFBK.pdf2.1590BBFBK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1590BBFBK specifikacijos
Dalies numeris 1590BBFBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 6472 pcs Duomenų lapas 1.1590BBFBK.pdf2.1590BBFBK.pdf
Svoris 0.544 lb (246.75g) Storis 0.089" (2.26mm)
Dydis / Matmenys 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590F Reitingai IP54
Kiti vardai 1590BBFBK-ND
HM3569
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.398" (35.51mm) funkcijos EMI Shielded
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) X 1.398" (35.51mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Black
Plotas (L x W) 17.3 in² (112 cm²)