1589T60C1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T60C1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1589T60C1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 60" 20A 10OUT 6'C
Duomenų lapai: 1.1589T60C1.pdf2.1589T60C1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1589T60C1 specifikacijos
Dalies numeris 1589T60C1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 60" 20A 10OUT 6'C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1022 pcs Duomenų lapas 1.1589T60C1.pdf2.1589T60C1.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Įveskite PDU (Power Distribution Unit) Serija 1589
Naudojamas regionas North America Apsauga nuo perkrovos Circuit Breaker(s)
Montavimo tipas Bench, Rack, Wall Saugomos medijos linijos -
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 20A