1589T36F1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T36F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1589T36F1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 36" 20A 6OUT 6'CR
Duomenų lapai: 1.1589T36F1.pdf2.1589T36F1.pdf
  • Pranešimas
1589T36F1 specifikacijos
Dalies numeris 1589T36F1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 36" 20A 6OUT 6'CR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1220 pcs Duomenų lapas 1.1589T36F1.pdf2.1589T36F1.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 20A