1584C6TW20
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1584C6TW20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1584C6TW20
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER CORD 6.5' 12/3-20A
Duomenų lapai: 1.1584C6TW20.pdf2.1584C6TW20.pdf
  • Pranešimas
1584C6TW20 specifikacijos
Dalies numeris 1584C6TW20 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 3542 pcs Duomenų lapas 1.1584C6TW20.pdf2.1584C6TW20.pdf
Vielos matuoklis 12 AWG Įtampos įvertinimas 125V
Stilius Male Pins (Blades) to Leads Ekranavimas -
Serija - Darbinė temperatūra -
Dirigentų skaičius 3 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 6.50' (1.98m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.50' (1.98m) Power Cord Black NEMA L5-20P To Cable SJTW
Dabartinis įvertinimas 20A Laido tipas SJTW